HAKKIMIZDA

FarmTR CY GRUP bünyesinde kurulmuş, insan odaklı, doğaya saygılı ve temiz enerjiyi öncelik edinen bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana tarım, tarım makineleri, dikey tarım, hayvancılık,  solar enerji sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bolu Seben’de besi amaçlı büyük baş ve kanatlı üretim çiftliği, ile genetiği değiştirilmiş tarım ve hayvancılık ürünlerine karşı; etik değerleri ön planda tutan, yerli bir girişim olarak sektörde yerini almıştır. Uzmanveterinerleri ile büyük baş, ve kanatlı hayvancılık alanında yazılımları ve yatırımlarıyla Türkiye’nin çeşitli illerinde hizmet sunmaya başlamıştır.

Daha verimli tarım yapmayı amaçlayan akıllı sera sistemleri (çöl ikliminden kutup iklimine) kurulumunu gerektiren tüm donanım ve yazılımı ile yatay ve dikey ekim, hidroponik ekim projeleri faaliyetlerini hizmete sunmuştur. 

Türkiyede üretilmeyen yurtdışından ithal edilen viyol yıkama makinesini tamamen yerli üretim olarak yaptık ve buna sterilize etme özelliğide eklenmiş ve makinelerin satışa başlanmıştır. 

Araziden araziye taşınabilen solar enerji sistemleri argesini bitirilmiş ve üretim aşamasına gelçilmiştir.

FarmTR olarak yeni arge çalışmalarımız doğaya saygıyı gözeterek devam etmektedir.

CY GRUP

Zaman içinde büyüyen ve gelişen firmalarımız ana iştigal konuları Medya, Prodüksiyon, Yapım, Yayın, Yazılım, Enerji Üretim Tesisleri, Savunma Sanayii, Tarım ve Hayvancılık, Seracılık Faaliyetleri, Gıda Endüstrisi ve Satışı, Perakende Pazarlama, Bilişim ve Bilgi Güvenliği, Teknolojik Alt Yapılar, Organizasyon ve Konaklama Hizmetleri (Otelcilik), Uluslararası Danışmanlık, İnşaat - Gayrimenkul, Sağlık ve Medikal Pazarlama olan iştiraklerin 2020 yılı ilk çeyreğinde CY GRUP çatısı altında toplanmaları kararı alınmıştır.

Grup iştirakleri firmalar faaliyetlerini ticaretin merkezi İstanbul, akabinde  Ankara, Eskişehir, Balıkesir, Bolu, Sapanca (Sakarya), Antalya, İzmir ve Çorum olarak genişletmiştir.

CY Grup, tüm iştigal konularını lokal pazarlarda emin adımlarla sürdürürken, uluslararası pazarlara da açılma kararı alınmış küresel pazarlarda da hakimiyet kurulmaya başlamıştır.

Grup firmalarımız ağırlıklı Gıda Endüstrisi alanında ihracatlar gerçekleştirirken, diğer iştigal konularımızı da kapsayacak şekilde Güney Afrika, Batı Afrika, Arap Yarımadası ve Bazı Avrupa Ülkeleri’nde gerçekleştirmeyi hedeflediği İhracat ve İthalat faaliyetleri için çalışmalara tüm hızıyla devam etmektedir.

Türkiye ve Guinée arasında ticaret köprüsü olacak grup şirketimiz CY GRUP Guinée tescil edildip faaliyetlerine başladı.

Hedef politikamız ulusal anlamda üreten olmak; bunun yanında ülkemizdeki üreticilerin de uluslararası piyasada var olmasını sağlamak amacıyla köprü görevi üstlenmektir.

www.cygrup.com.tr

POLİTİKALARIMIZ

KALİTE ve ÇEVRE POLİTİKAMIZ

MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ VE MEMNUNİYETİNE YÖNELİK SÜREKLİ İYİLEŞTİRME, GELİŞTİRME, PLANLAMAK VE UYGULAMAK İÇİN STRATEJİLER BELİRLEMENİN BENİMSENMESİ VE SÜREKLİ İYİLEŞME SAĞLAYACAK ŞEKİLDE ÇALIŞMAYI TAAHHÜT ETMEKTEDİR. UYGULANABİLİR ŞARTLARIN KARŞILANMASI İÇİN TAAHHÜT İÇERMEKTEDİR

       

ÇALIŞANLARIMIZI ÇEVRE KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRMEK, ÇEVRENİN KORUNMASI, İYİLEŞTİRİLMESİ VE KİRLİLİĞİN ÖNLENMESİ İLE YASAL VE DİĞER ŞARTLAR VE MEVZUATA UYGUNLUK SAĞLAYABİLMEK İÇİN SÜREKLİ GELİŞMEYİ TAAHHÜT ETMEKTEDİR.

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

 

  • İş sağlığı ve güvenliği konusunda yasal ve diğer şartların gerekliliklerini yerine getirerek, sürekli iyileştirme için standartların ötesinde başarılı bir performans sergilemeyi,
  • İş kazaları ile meslek hastalıklarına neden olabilecek tehlikeleri belirlemeyi, azaltmayı ve ortadan kaldırmayı,
  • Eğitim ve diğer faaliyetler ile çalışanların, iyi bir iş sağlığı ve güvenliği bilincine sahip olmasını ve tüm personel tarafından ortak sorumluluk olarak benimsenmesini,
  • Sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturarak iş sağlığı ve güvenliğini en üst düzeye çekmeyi,
  • Tüm çalışanlarla beraber stajyer, ziyaretçi ve alt yüklenici firma personelinin uygulama ve gelişimine katkı sağladığı, güçlü bir iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşturmayı,
  • İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hedeflerin belirlendiği yönetim göz den geçirme çalışmaları ile iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi performansının sürekliliğini sağlamayı taahhüt ederiz.
KURUMSAL