Hedefimiz Türkiye’deki hayvancılık sektörünü teknoloji ve yazılım sistemlerini kullanarak daha fazla geliştirerek ülkemizde hayvancılığı doğru, verimli hale getirmek ve bunun sonucunda aynı birim maliyetle daha yüksek verim alabilmektir.

200 adet büyükbaş hayvanımızın bulunduğu tesisimiz tam otomasyonlu sistemler üzerine kurulmuş olup bir kişi ile bile bütün çiftlik idare edilebilir durumdadır.

Gübrelerimiz sıyırıcı sistem ve helezyon yardımı ile direkt olarak römorka boşaltılmakta, bu sayede kötü koku ve çevre kirliliğinin önüne geçilmektedir.

Bir sonraki aşamada hedefimiz bu gübreyi biyogaz sisteminde kullanarak tesisimizin tüm enerji ve ısınma ihtiyacını karşılayıp geriye kalan gübreyi tarım için uygun hale getirmek.

Yazılım sistemlerimiz sayesinde bütün hayvanlarımızın canlı ağırlık artışları hesaplanıp, gerekli ağırlığa ulaşmamış hayvanlarımız tespit edilerek uzman veteriner hekimlerimiz tarafından kontrolleri ve gerekli müdahaleleri yapılır.

Arpa yeşillendirme toprak kullanmadan ultrasonik mavi ışıklarla ve karanlıkda üretim ile hayvanlara katkı yemi olarak kullanacağız. Tüm bunların hepsi maliyeti düşürüp verimi artırmak için yapılan çalışmalar. Kısa zamanda ve 4 mevsimde aynı kalitede yem üretmi ile hayvanlarımızın verimliliği sürekli hale getirilmektedir..

Büyükbaş Hayvan Yetiştiriciliği
Büyükbaş Hayvan Yetiştiriciliği
Büyükbaş Hayvan Yetiştiriciliği