Vizyon

Vizyonumuz, doğaya saygılı yöntemlerle yarını inşaa ederek, topluma temiz bir miras oluşturmayı hedefleyen, insan odaklı bir şirkettir.

Misyon

Misyonumuz, tam otomasyon teknoloji ve yazılım sistemleri ile daha kolay ve yüksek verim elde edilebilen, kendi kendine yeten sürdürülebilir sistemlerle öncelik vermektedir.

HAKKIMIZDA

FarmTR CY GRUP bünyesinde kurulmuş, insan odaklı, doğaya saygılı ve temiz enerjiyi öncelik edinen bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana tarım, tarım makineleri, dikey tarım, hayvancılık, solar enerji sektöründe faaliyet göstermektedir.

FarmTR CY GRUP bünyesinde kurulmuş, insan odaklı, doğaya saygılı ve temiz enerjiyi öncelik edinen bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana tarım, tarım makineleri, dikey tarım, hayvancılık,  solar enerji sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bolu Seben’de besi amaçlı büyük baş ve kanatlı üretim çiftliği, ile genetiği değiştirilmiş tarım ve hayvancılık ürünlerine karşı; etik değerleri ön planda tutan, yerli bir girişim olarak sektörde yerini almıştır. Uzmanveterinerleri ile büyük baş, ve kanatlı hayvancılık alanında yazılımları ve yatırımlarıyla Türkiye’nin çeşitli illerinde hizmet sunmaya başlamıştır.

Daha verimli tarım yapmayı amaçlayan akıllı sera sistemleri (çöl ikliminden kutup iklimine) kurulumunu gerektiren tüm donanım ve yazılımı ile yatay ve dikey ekim, hidroponik ekim projeleri faaliyetlerini hizmete sunmuştur. 

Türkiyede üretilmeyen yurtdışından ithal edilen viyol yıkama makinesini tamamen yerli üretim olarak yaptık ve buna sterilize etme özelliğide eklenmiş ve makinelerin satışa başlanmıştır. 

Araziden araziye taşınabilen solar enerji sistemleri argesini bitirilmiş ve üretim aşamasına gelçilmiştir.

FarmTR olarak yeni arge çalışmalarımız doğaya saygıyı gözeterek devam etmektedir.