Vizyon

Vizyonumuz, doğaya saygılı yöntemlerle yarını inşaa ederek, topluma temiz bir miras oluşturmayı hedefleyen, insan odaklı bir şirkettir.

Misyon

Misyonumuz, tam otomasyon teknoloji ve yazılım sistemleri ile daha kolay ve yüksek verim elde edilebilen, kendi kendine yeten sürdürülebilir sistemlerle öncelik vermektedir. 

CY GRUP

1999 yılında bir aile şirketi olarak temelleri atılan CY GRUP; Mimaride öncü olmak amacıyla sektöre Asra Mimarlık firması ile konut, okul, yol, cami ve aydınlatma gibi arzı yüksek projelerle ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Zaman içinde büyüyen ve gelişen firmalarımız ana iştigal konuları Medya, Prodüksiyon, Yapım, Yayın, Yazılım, Enerji Üretim Tesisleri, Savunma Sanayii, Tarım ve Hayvancılık, Seracılık Faaliyetleri, Gıda Endüstrisi ve Satışı, Perakende Pazarlama, Bilişim ve Bilgi Güvenliği, Teknolojik Alt Yapılar, Organizasyon ve Konaklama Hizmetleri (Otelcilik), Uluslararası Danışmanlık, İnşaat - Gayrimenkul, Sağlık ve Medikal Pazarlama olan iştiraklerin 2020 yılı ilk çeyreğinde CY GRUP çatısı altında toplanmaları kararı alınmıştır.

Grup iştirakleri firmalar faaliyetlerini ticaretin merkezi İstanbul, akabinde  Ankara, Eskişehir, Balıkesir, Bolu, Sapanca (Sakarya), Antalya, İzmir ve Çorum olarak genişletmiştir.

CY Grup, tüm iştigal konularını lokal pazarlarda emin adımlarla sürdürürken, uluslararası pazarlara da açılma kararı alınmış küresel pazarlarda da hakimiyet kurulmaya başlamıştır.

Grup firmalarımız ağırlıklı Gıda Endüstrisi alanında ihracatlar gerçekleştirirken, diğer iştigal konularımızı da kapsayacak şekilde Güney Afrika, Batı Afrika, Arap Yarımadası ve Bazı Avrupa Ülkeleri’nde gerçekleştirmeyi hedeflediği İhracat ve İthalat faaliyetleri için çalışmalara tüm hızıyla devam etmektedir.

Türkiye ve Guinée arasında ticaret köprüsü olacak grup şirketimiz CY GRUP Guinée tescil edildip faaliyetlerine başladı.

Hedef politikamız ulusal anlamda üreten olmak; bunun yanında ülkemizdeki üreticilerin de uluslararası piyasada var olmasını sağlamak amacıyla köprü görevi üstlenmektir.

www.cygrup.com.tr